IGO JAPIŅA SPORTA AĢENTŪRAS

VELOMARATONI

Merrild atbalsta Valsts Mežu maratonu posmus, apbalvojot uzvarētāju nominācijā “Merrild Aktīvākais Braucējs”. Kā arī no Merrild vagona piedāvā gardo kafiju maratona dalībniekiem un apmēklētājiem enerģijas atgūšanai un uzmundrinājumam:

- Latvijas valsts mežu Kalnu Divriteņu maratoni

- Vienības brauciens

- Toyota Rīgas Velomaratons

Velobraukšana atspoguļo sportisku un ekoloģisku dzīvesveidu, kas saskan ar dāņu dzīves gudrību un Merrild zīmola prioritātēm.

FILMAS

Merrild labprāt atbalsta kultūras pasākumus, piemēram, dažādu Latvijas filmu tapšanu:

- Pastkarte no Romas

- Melnais samts

- Nelūgtie viesi

- Pansija pilī

- Dvēseļu putenis

- Mātes piens

- RAVE

- Kur vedīs ceļš

- Māsas

DĀNIJAS KARALISTES VĒSTNIECĪBA

Merrild atbalsta Dānijas vēstniecības pasākumus ar gardu kafiju, dāvanām un produktiem labdarībai.

LABDARĪBA

Merrild ar prieku iesaistās dažādos labdarības projektos, piemēram, ārstu un ugunsdzēsēju atbalsts COVID laikā, “Roku rokā”, Bērnu slimnīcas “Vecāku māja”, senioru mājas, kā arī tirgotāju rīkotās labdarības kampaņās (Poga, Eņģeļi pār Latviju utml.).

STUDENTI

Merrild jau daudzus gadus atbalsta dažādas studentu organizācijas, piedāvājot kafiju pasākumiem un dāvanām. Starp mūsu partneriem ir RSU, LU, RTU.

Par Merrild

Merrild ir augstvērtīga kafija, ko veido rūpīgi nogatavinātas un atlasītas kafijas pupiņas no labākajām kafijas audzēšanas vietām pasaulē. Ievērojot senas tradīcijas maisījumu veidošanā un izmantojot īpašu grauzdēšanas tehnoloģiju, Merrild kafija iegūst kārdinošu un neatkārtojamu garšu un aromātu.

Merrild_Baneris_8 Merrild_Baneris_2 Merrild_Baneris_1