SĪKDATŅU POLITIKA

Pārskatīta 2020. gada aprīlī

 1. PRIEKŠVĀRDS

Saskaņā ar 13. panta vispārējo datu aizsardzības regulu ES 679/2016 (turpmāk tekstā “regula” vai “VDAR”) Luigi Lavazza S.p.A., kā Datu pārzinis, informē Jūs, ka vietne, kuru pārlūkojat, izmanto “sīkdatnes” un līdzīgas tehnoloģijas, lai uzlabotu jūsu lietotāja pieredzi uzņēmuma internteta vietnēs (ieskaitot mobilās versijas) un lietotnēs, un atpazītu jūs nākamā apmeklējuma laikā. Sīkdatnes un tām līdzīgas tehnoloģijas var veikt noteiktas funkcijas un personalizēt saturu. Mēs lūdzam jūs izlasīt šo Sīkdatņu Politiku, kur mēs sniedzam visu informāciju par šādu tehnoloģiju izmantošanu.

 1. KAS IR SĪKDATNES?

Sīkdatnes ir īsas teksta virknes, kuras, ar lietotāja piekrišanu (ja nepieciešams), tiek automātiski lejupielādētas lietotāja pārlūkprogrammā vai citā ierīcē, apmeklējot mūsu tīmekļa vietnes, tostarp arī mobilās versijas, vai arī izmantojot mūsu lietotnes. Tas ļauj mums katrā nākamajā vietnes apmeklējumā izsekot katra lietotāja izdarītajai izvēlei, tādējādi piedāvājot efektīvu un mērķtiecīgu vietnes pārlūkošanas pieredzi.

Dažas sīkdatnes ievāc informāciju, lai aizsargātu mūsu interneta vietni; citas sīkdatnes sniedz informāciju, kas palīdz mums uzlabot tās veiktspēju; citas tiek izmantotas satura pielāgošanai. Katra sīkdatne veic noteiktu darbību, un, pamatojoties uz to noteikto funkciju un lietošanas mērķi, tās var iedalīt tehniskajās, apkopotās analīzes un profilēšanas sīkdatnēs.

Pārvietojoties šajā interneta vietnē, jūs varat uzstādīt vai nu “pirmās puses” vai “trešās puses” sīkdatnes. Termins “pirmās puses sīkdatnes” nozīmē sīkdatnes, kuras personīgi uzstāda un pārvalda Datu Pārzinis, savukārt “trešo pušu” sīkdatnes uzstāda trešās personas.

Ja jums ir kādi jautājumi par jūsu Personas Datu aizsardzību, lūdzu, sazinieties ar mūsu grupas Datu Pārzini, rakstot uz šo e-pasta adresi: PrivacyDPO@lavazza.com

 1. TEHNISKĀS, ANALĪTISKĀS UN FUNKCIONĀLĀS SĪKDATNES

Šajā sadaļā aprakstītās sīkdatnes tiek sūtītas tieši no šīs interneta tīmekļa vietnes, un tās var būt vai nu pirmās, vai trešās puses sīkdatnes. Šīs sīkdatnes tiek uzstādītas dažādu, tālāk uzskaitītu sīkdatņu kategoriju mērķiem:

Tehniskās sīkdatnes - Šīs sīkdatnes tiek instalētas, ar mērķi uzlabot tīmekļa vietnes darbību un palielināt tās efektivitāti un veiktspēju. Šāda veida sīkdatnes tiek izmantotas arī, lai, piemēram, atcerētos lietotāja lēmumu izmantot šīs vietnes sīkdatnes. Tehniskās sīkdatnes netiek izmantotas citiem mērķiem un tās var pārvaldīt tieši Lavazza vai trešās puses.

Šīs sīkdatnes var tikt izmantotas bez īpašas lietotāja piekrišanas. Visas šīs sīkdatnes tiek autorizētas automātiski.

Analītiskās sīkdatnes- Šajā kategorijā ietilpst “veiktspējas vai analīzes sīkdatnes”. Tās ir sīkdatnes, kas apkopo informāciju par vietnes apmeklētāju skaitu, un par visvairāk apmeklētajām vietnes lapām / sadaļām (piemēram, no kurām lapām mēs saņemam ziņojumu par problēmām). Šīs sīkdatnes sniedz Pārzinim informāciju par tā vietņu / lietotņu darbību, un tās var izmantot ar lietotāja piekrišanu.

Funkcionalitātes sīkdatnes - Šīs sīkdatnes ļauj lietotājiem lietot vietni pēc atbilstoši izvēlētajiem kritērijiem (piemēram, valodas, teksta rakstzīmēm, pārlūkprogrammas tipa), lai uzlabotu piedāvāto pakalpojumu, un tās var izmantot ar lietotāja piekrišanu.

 1. PROFILĒŠANAS SĪKDATNES

Profilēšanas sīkdatnes saglabā informāciju par lietotāju izvēlēm lietošanas laikā un tiek instalētas, lai izveidotu lietotāju profilus, kuriem sniegt mērķtiecīgus pakalpojumus vai saturu, vai, pamatojoties uz mūsu vietņu sadaļām, piedāvāt komerciālas iniciatīvas, kuras bija visatbilstošākās lietotājiem un viņu interesēm.

Profilēšanas sīkdatnes var izmantot ar lietotāja piekrišanu. Piekrišana tiek iegūta, izmantojot reklāmkarogu, kas tiek parādīts lietotāja pirmajā apmeklējumā, noklikšķinot uz pogas “Pārvaldīt savas izvēles”.

 1. IEZĪMĒŠANAS TEHNOLOĢIJAS

Mūsu tīmekļa vietnēs un lietotnēs tiek arī izmantotas sīkdatnēm līdzīgas tehnoloģijas, kas pazīstamas kā “iezīmēšanas” tehnoloģijas; tās ļauj mums saprast, kurš no mūsu saturiem tīmekļa lietotājiem šķiet visinteresantākais un, vai konkrētais piedāvājums tos var interesēt.

Informāciju, kas iegūta, izmantojot iezīmēšanas tehnoloģijas, ar lietotāja piekrišanu var izmantot, lai parādītu produktus un komerciālos piedāvājumus, kas ir visatbilstošākie viņu vēlmēm. Piekrišana tiek iegūta, izmantojot reklāmkarogu, kas tiek parādīts lietotāja pirmajā apmeklējumā, noklikšķinot uz pogas “Pārvaldīt savas izvēles”.

 1. TREŠO PERSONU SĪKDATNES UN SOCIĀLO SAZIŅAS LĪDZEKĻU POGAS

Trešās puses sīkdatnes instalē trešās puses vietne, ārpus vietnes, kuru lietotājs izmantojis, lai nodrošinātu mērķtiecīgus pakalpojumus vai saturu.

Šajā vietnē tiek arī izmantotas sociālo mediju pogas - digitālās pogas (vai ikonas), kuras mēs izmantojam, lai nodrošinātu tiešu savienojumu ar mūsu sociālo mediju lapām (piemēram, Facebook, YouTube, Instagram, Twitter), vai lietotāju autentifikācijai vai reģistrācijai (piemēram, Google, Amazon , Facebook) - kas var instalēt trešo pušu sīkdatnes, sīkdatnes  no sociālo mediju tīkliem, uz kuriem tie atsaucas.

Trešās puses sīkdatnes var izmantot tikai ar iepriekšēju lietotāja piekrišanu, kas iegūta, izmantojot reklāmkarogu, kā minēts iepriekš. Lietotāji var jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu, izslēdzot sīkdatnes, sekojot soļiem, kas aprakstīti sadaļā “Kā pārvaldīt sīkdatnes”. 

 1. SĪKDATŅU ILGUMS

Sīkdatnes var būt:

 • Pagaidu vai sesijas sīkdatnes: tās tiek izmantotas, lai saglabātu pagaidu informāciju un savienotu konkrētas sesijas laikā veiktas darbības, un pēc pārlūkprogrammas aizvēršanas tiek noņemtas no lietotāja datora.
 • Pastāvīgas sīkdatnes: tās tiek izmantotas tādas informācijas glabāšanai kā vārds un piekļuves parole, lai lietotājiem nebūtu jāievada šī informācija katru reizi, apmeklējot konkrēto vietni. Šīs sīkdatnes tiek pastāvīgi saglabātas lietotāju datoros pēc tam, kad viņi ir aizvēruši pārlūkprogrammu.

Ilgums ir atkarīgs no derīguma termiņa, kas noteikts sīkdatņu instalēšanas laikā. Lai uzzinātu katras sīkdatnes ilgumu, varat atsaukties uz mūsu sīkdatņu pārvaldnieka sadaļu, kurā norādīts arī katra sīkfaila nosaukums, kategorija un mērķi.

 1. KA PĀRVALDĪT SĪKDATNES

Lietotāji var iestatīt priekšroku sīkdatnēm:

 1. mūsu vietnē, sīkdatņu pārvaldnieka sadaļā, kas ļauj lietotājiem izvēlēties uzstādāmo sīkdatņu veidu (ieskaitot trešo pušu sīkdatnes), pārvaldīšanas uzstādīšanaipārlūkojiet sīkdatņu un tām līdzīgu izmantoto tehnoloģiju sarakstu vietnē, noņemiet tās;
 2. no savas pārlūkprogrammas un neļaujiet, piemēram, trešajām pusēm, kas nav partneris, instalēt sīkdatnes. Šajā gadījumā sīkdatņu instalēšanas un sīkdatņu noņemšanas atļauju pārvaldības procedūras atšķiras atkarībā no izmantotās pārlūkprogrammas. Plašāku informāciju par sīkdatņu pārvaldīšanu pārlūkprogrammā varat atrast: Google Chrome, Mozilla Firefox, Apple Safari un Microsoft Edge.

Ja pakalpojumus sniedz trešās puses (kas nav partneri), lietotāji var arī izmantot savas tiesības iebilst pret izsekošanu, izmantojot informāciju, kas sniegta minēto trešo personu konfidencialitātes politikā.

Ja pakalpojumus sniedz trešās puses (kas nav partneri), lietotāji var arī izmantot savas tiesības iebilst pret izsekošanu, izmantojot informāciju, kas sniegta minēto trešo personu konfidencialitātes politikā.

 1. DATU SUBJEKTU TIESĪBAS UN KĀ TĀS IZMANTOT

Saskaņā ar piemērojamiem privātuma noteikumiem, kā noteikts GDPR 15. – 22, datu subjektiem ir piešķirtas tiesības. Lai iegūtu jebkādu informāciju / pieprasījumu par jūsu personas datu apstrādi un, lai izmantotu savas tiesības, kas noteiktas GDPR 15. – 22. pantā, varat sazināties ar mūsu DPO grupas pārstāvi vietnē PrivacyDPO@lavazza.com

***

Šī Sīkdatņu politika laiku pa laikam var tikt mainīta. Tas var notikt, piemēram, kad tai ir jāatbilst jauniem nozares noteikumiem, jāatjaunina vai jāsniedz jauni pakalpojumi vai, kad tiek ieviestas jaunas tehnoloģijas. Tāpēc lietotāji tiek aicināti atkārtoti izlasīt šo sīkdatņu politiku, lai pārbaudītu visus atjauninājumus vai izmaiņas.